pondělí 17. června 2013

Narodil se Styl života

Mým novým internetovým projektem je magazín www.styl-zivota.cz. Nejen o tom, jak zdravě žít, ale hlavně o tom jak ŽÍT. Zajímáme se o věci kolem sebe, jsme zvědaví a snažíme se brát věci s nadhledem. Styl života je momentálně takové čerstvě narozené miminko, kterého čeká spousta opečovávání od maminek a tatínků.

Já i kolegové budeme velmi rádi, když nás přijdete navštívit. Tento magazín je něco jako pohodové místo, kam se tajně schováte, popíjíte kávu, čaj nebo cokoliv jiného a čtete. Čtete pro zábavu, a snad se i občas dozvíte něco zajímavého.

My se bavíme, buďte v tom s námi.

1 komentář:

 1. Dobrý den,

  Všimli jsme si, že máte spoustu chutných receptů na vašem blogu a chtěli bychom Vám představit naši novou webovou stránku http://www.vyhledejrecepty.cz/ kde si naši uživatelé mohou vybírat z více než 85 000 posbíraných receptů. Na stránce jsme vytvořili také žebříček Tob blogů, kde najdete všechny přidané blogy a můžete přidat i ten Váš. My zkopírujeme všechny recepty a uživatelé je pak mohou nalézt pomocí našeho vyhledávače. Tím pádem se zvýší návštěvnost Vašeho blogu. Nemusíte se obávat, vše Vám nabízíme zcela zdarma.

  Vyhledejrecepty.cz má své sesterské webové stránky na celém světě. Budeme velmi rádi když se stanete součástí této velké rodiny.

  V případě že máte nějaké otázky obraťte se na nás.

  S pozdravem,
  info@vyhledejrecepty.cz

  OdpovědětVymazat